O firmie

Krzyś-Mar. Historia firmy

Krzyś-Mar to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca w całej europie oraz poza jej granicami. Przez lata pracy zdobyliśmy doświadczenie, które pomaga nam utrzymać wysokie standardy. Od początku natomiast przyświecała nam idea, aby doskonalić się w każdym aspekcie, gwarantować profesjonalizm i zapewniać towar oraz usługi wysokiej jakości.

Sprawdzony producent i sprzedawca owoców

Naszym fundamentem jest sprzedaż warzyw (i owoców). Jesteśmy producentem jak i również posiadamy od lat stałych producentów dostawców, co nam pomaga utrzymać wysoką jakość. Przez lata pracy utworzyliśmy sieć kontaktów, dzięki czemu współpracujemy tylko ze sprawdzonymi firmami, które obrały podobną strategię do naszej. Profesjonalizm i ciągły rozwój. Zapewniamy świeże warzywa o dobrej jakości, ciągłość dostaw, dopasowanie do potrzeb klienta a także sprawny transport. Oferujemy szeroki asortyment warzyw i owoców dostępny przez cały rok , w zależności od sezonowości z różnych stron świata.

Dopasowujemy opakowania do indywidualnych potrzeb klienta. Stawiamy na technologię i inwestujemy w biznes. Wybudowaliśmy w Krzemionce halę magazynowo-produkcyjną wyposażoną w komory chłodnicze, rampy załadunkowe, bramy typu „zero” oraz nowoczesny sprzęt do sortowania, pakowania i załadunku. Nasze warzywa są przechowywane i transportowane w optymalnych warunkach, co zwiększa ich trwałość przechowalnicza i niweluje ryzyko występowania różnorodnych problemów (np.: chorób przechowalniczych).

Mamy punkty sprzedaży hurtowej i detalicznej warzyw oraz owoców na giełdzie rolnej w Katowicach a także w Kaliszu. Zaopatrujemy m.in. hurtownie, markety i sklepy.

 

Sprzedaż opału i usługi transportowe – druga fasada Krzyś-Mar

W asortymencie posiadamy również opał (węgiel, miał, ekogroszek, węgiel brunatny). Oferujemy kruszywo o ciągłym uziarnieniu 0/31,5 i 0/63 (o innej granulacji – na specjalne zamówienie). Nasi klienci to głównie firmy, producenci rolni i ogrodnicy. Dostarczamy towar ważący od 1 od 24 ton. Posiadamy punkt sprzedaży hurtowej i detalicznej opału w Starej Kakawie.

Dodatkowo świadczymy usługi transportowe na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej. Mamy dobrze rozbudowaną bazę transportową, zatrudniamy doświadczonych kierowców. Dzięki temu zapewniamy ciągłość dostaw swoich produktów przez cały rok.

Start typing and press Enter to search